Polinezja Francuska – wybieramy hotel

image


Planując wakacje chcemy wypoczywać na rajskich plażach przy wiecznie słonecznym niebie. Z tego powodu bardzo chętnie za cel podróży obieramy Polinezję Francuską, której malownicze wyspy i zakątki pozwalaj nam rozkoszować się urlopem. Okazuje się jednak, że rajska wyspa to nie wszystko i równie ważny jest hotel jaki wybierzemy.

 

Widok na ocean, drinki z parasolką i plaża. Tak sobie wyobrażamy wymarzony hotel, jednak co jeśli nie sprawdzimy ośrodka przed wyjazdem? Może wówczas okazać się, że całe wakacje popsuje nam ta nieprzemyślana decyzja. Bywa przecież tak, że standardy są dalekie tym rajskim, widok jest na inny budynek a do plaży daleko. Przedstawiamy więc zestawienie najlepszych ośrodków wypoczynkowych, które pozwolą wam na spędzenie wymarzonych wakacji.

Intercontinental Tahiti Resort & SPA
Ekskluzywny hotel sieci Intercontinental znajduje się na rajskiej lagunie na Tahiti. Zapierające dech w piersiach widoki na ocean oraz wysoki standard obsługi i pokoi sprawią, że wyjazd będzie niezapomniany. Hotel posiada do dyspozycji gości basen typu infinity z piaszczystym dnem.

Maitai Lapita Village Huahine
Ten świetny butikowy hotel mieści się na wyspie Huahine. Jego unikalne położenie sprawia, że jest to wyjątkowe miejsce na odpoczynek. Znajduje się pomiędzy laguną a morzem, w tropikalnym gaju. Jego architektura przypomina polinezyjską wioskę, co pozwoli ci wczuć się w pełni w klimat miejsca. Relaks w takim miejscu pozwoli ci błogo wypocząć. Wysoki standard obsługi jak również malownicze widoki sprawiają, że jest to absolutnie wyjątkowy hotel.